Illusion Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit in familia noastra. [ Nu ai cont inca ? Ce mai astepti ?! ]

 

 Cu ce personaj din Naruto te asemeni?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
deNιι
Admin
Admin
deNιι


Mesaje : 135
Reputatie : 0
Data de inscriere : 31/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Pe unde apuc :))

Cu ce personaj din Naruto te asemeni? Empty
MesajSubiect: Cu ce personaj din Naruto te asemeni?   Cu ce personaj din Naruto te asemeni? I_icon_minitimeDum Iul 31, 2011 10:26 pm

Rezultatul meu:

Te asemeni cu Sakura! Esti cam nebun dar lupti mereu pentru ceea ce crezi. Iti place baiatul/fata popular(a) dar el/ea nu prea te place.
Dati un copy-paste la rezultatul vostru. happy




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre deNιι in Mier Aug 24, 2011 4:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://illusionanime.forumgratuit.ro
KagomeChan12
Moderator
Moderator
KagomeChan12


Mesaje : 8
Reputatie : 2
Data de inscriere : 31/07/2011
Varsta : 25

Cu ce personaj din Naruto te asemeni? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj din Naruto te asemeni?   Cu ce personaj din Naruto te asemeni? I_icon_minitimeLun Aug 01, 2011 10:18 am

Te asemeni cu Tenten. Esti foarte sociabil dar uneori oamenii se tem de tine. Vrei mereu sa te autodepasesti si empatizezi foarte bine cu cei din jurul tau.

Sus In jos
deedee:X
Admin
Admin
deedee:X


Mesaje : 10
Reputatie : 1
Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 25
Localizare : unde ma gasesti:)))

Cu ce personaj din Naruto te asemeni? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj din Naruto te asemeni?   Cu ce personaj din Naruto te asemeni? I_icon_minitimeMier Aug 24, 2011 3:38 am

Rezultatul tau:

Te asemeni cu Sakura! Esti cam nebun dar lupti mereu pentru ceea ce crezi. Iti place baiatul/fata popular(a) dar el/ea nu prea te place.
Sus In jos
mihaa
Membru
mihaa


Mesaje : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Valcea

Cu ce personaj din Naruto te asemeni? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj din Naruto te asemeni?   Cu ce personaj din Naruto te asemeni? I_icon_minitimeMier Aug 24, 2011 9:09 am

Rezultatul tau:

Te asemeni cu Sakura! Esti cam nebun dar lupti mereu pentru ceea ce crezi. Iti place baiatul/fata popular(a) dar el/ea nu prea te place.
Ha ne

Baii

Ics
Sus In jos
Mùsè
Moderator
Moderator
Mùsè


Mesaje : 35
Reputatie : 3
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 27
Localizare : intr-un loc intunecat...pentru ca sunt vampir:))

Cu ce personaj din Naruto te asemeni? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj din Naruto te asemeni?   Cu ce personaj din Naruto te asemeni? I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:10 am

Te asemeni cu Tenten. Esti foarte sociabil dar uneori oamenii se tem de tine. Vrei mereu sa te autodepasesti si empatizezi foarte bine cu cei din jurul tau.
merge merge=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ce personaj din Naruto te asemeni? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj din Naruto te asemeni?   Cu ce personaj din Naruto te asemeni? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cu ce personaj din Naruto te asemeni?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Illusion Anime :: Teste..-
Mergi direct la: